Besök oss gärna

Karlebo Gjuteriteknik 
Sollentunavägen 63 -1TRN

191 40 Sollentuna
Tel: +46 (0)8 566 313 00
Fax: +46 (0)8 566 313 25

E-post:  
Allmäna frågor skickas till :  info@karlebo.se 
Order skickas till :  order@karlebo.se 
Fakturor skickas till  : invoice@karlebo.se                                      

Vi finns där vi behövs!

Staffan Andersson , VD
Mobil: 0722-474736
E-post: staffan.andersson@beijertech.se

Richard Larsson, Filialchef, produktchef och säljare
Tel: 08-566 313 00
Mobil: 070-1090306
E-post: richard.larsson@karlebo.se

Lars Blidfors, Segmentchef Gjuterimaskiner
Tel: 08-566 313 12
Mobil: 070-311 40 64
E-post: lars.blidfors@karlebo.se

Fredrik Hänninen, Segmentchef Pressgjuteri och automation
Mobil: 070-528 08 20
E-post: fredrik.hanninen@karlebo.se

Jeanette Malmborg, eftermarknad och reservdelar
Tel: 08-566 313 05
E-post: jeanette.malmborg@karlebo.se

Ann-Sofie Grönros, eftermarknad och reservdelar
Tel: 08-566 313 03
E-post: ann-sofie.gronros@karlebo.se

Pia Lernestam, ekonomi
Tel: 08-566 313 01
E-post: pia.lernestam@karlebo.se

Bengt-Uno Persson
Tel: 0371-130 24
Mobil: 070-582 78 58
E-post: bengt-uno.persson@karlebo.se

Östen Sjöman
Mobil: 070-221 16 11
E-post: osten.sjoman@karlebo.se